phone +420 733 164 163 mail jitka.kosturova@gmail.com
0 Kč / nemovitost
Prodej komerčního areálu v Krnově.
Hlubčická 10 / 146
Krnov
10000 m2

Parametry


Typ inzerátu Prodej
Typ nemovitosti Komerční
Energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná
Cena za nemovitost
Cena (poplatky) včetně poplatků
Cena (provize) včetně provize
Stav budovy Dobrý
Plocha pozemku 8353 m2
Plocha užitná 10000 m2
Plocha zastavěná 914 m2
Plocha podlahová 2000 m2
Počet místností Atypický
Typ stavby cihlová
Vlastnictví osobní
Počet podlaží 3

Vybavení objektu

Sklep, Garáž, Parkoviště

Inženýrské sítě

230V,

Vytápění

dálkové,

Dopravní dostupnost

Vlak, Silnice, MHD, Autobus,

Odpad

Veřejná kanalizace,

Voda

Dálkový vodovod,

Plyn

Plynovod,

Přístupová komunikace

Asfaltová, Neupravená,

Telekomunikace

Kabelové rozvody,

Okolí nemovistosti

Obchodní a obytná,

Popis


Nabízíme ke koupi komerční areál na ulici Hlubčická č.p.8 a č.p.10 v Krnově.  Rekonstrukce : Interiéry, schodiště, toalety. Rozvody vody, plynu, vytápění.Nová okna a dveře. Okna vesměs s trojskly s pasivní normou, vydlážděné nádvoří, část areálu má nové odpadní potrubí, hromosvody. Výměra je cca 10.000 m2 podlahové plochy.

Náklady majitele:pojištění cca 80.000Kč ročně( pojištění na nákladovou hodnotu, která byly spočítána na minimálně 160.000.000Kč). Také je pojištění odpovědnosti atd.Daň z nemovitosti 38.000 Kč ročně. 

Hradí nájemci:Energie- tyto se platí dle spotřeby nájemníků . Energie nájemníci platí zálohově a následně jim je vystaveno vyúčtování. Některé energie si platí nájemníci sami napřímo. Například elektriku platí majitel  měsíčně cca 50 až 60.000. Z části je využita majitelem a z části nájemci a je jim rozúčtována. Technické náklady na rozvodnu topení si platí Veolie ( dodavatel tepla). Vytápění je ročně cca 500.000 ročně a opět je rozúčtováno dle pronajatých prostor. Voda 50.000Kč ročně rozúčtováno dle pronajatých prostor. 

Areál má velký potenciál. Další možnost je a nynější majitel ji měl v plánu , a to vybudovat v administrativní budově byty a vytvořit z ní tak bytový dům. Je zde možnost vybudovat 12 až 13 bytů 3+1 každý cca 100m2. Nebo malometrážní byty 20-30ks.V areálu se dají vybudovat i garážová stání z části skladových prostor.

Areál byl průběžně udržován a procházel postupnou rekonstrukci - nová elektro rozvodna i přípojky ke každému objektu, nová kotelna, opravy střešní krytiny na objektech, stavební úpravy objektu. Rekonstrukci prošla i restaurace ( pronajatá) - nová kuchyně i restaurační prostory.V územním plánu zanesen do zóny pro bydlení a občanskou vybavenost. Měsíční výnos z pronajatých prostor je cca jednostopadesáttisíc Kč.

Cena areálu na dotaz.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

 

Nechte nám vzkaz a my se Vám ozveme

Pro dotaz k dané nemovitosti, použijte prosím tlačítko Mám zájem o nemovitost u vybrané nemovitosti
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.