phone +420 733 164 163 mail jitka.kosturova@gmail.com
3 900 000 Kč / nemovitost
Ke koupi novostavba Krnov Pod Cvilínem
Petrův důl
Krnov - Krnov
150 m2

Parametry


Typ inzerátu Prodej
Typ nemovitosti Dům
Energetická náročnost budovy B - Velmi úsporná
Cena za nemovitost
Cena (poplatky) včetně poplatků
Cena (provize) včetně provize
Stav budovy Ve výstavbě
Plocha pozemku 297 m2
Plocha užitná 150 m2
Plocha zastavěná 80 m2
Plocha podlahová 150 m2
Počet místností 4+
Typ stavby cihlová
Vlastnictví osobní
Počet podlaží 2

Vybavení objektu

Terasa, Garáž,

Inženýrské sítě

230V, 400V,

Dopravní dostupnost

Vlak, Silnice, MHD, Autobus,

Odpad

Veřejná kanalizace,

Voda

Dálkový vodovod,

Plyn

Individuální,

Přístupová komunikace

Asfaltová,

Telekomunikace

Ostatní,

Okolí nemovistosti

Obytná,

Popis


Nabízíme Vám exkluzivně moderní nízkoenergetický rodinný dům před dokončením stavby v Krnově na ulici Petrův důl v klidné lokalitě v těsné blízkosti lesa.  Umístění domu je výhodné i pro dojíždějící do Opavy – cesta automobilem cca 11 minut.

Dům bude připraven na dokončení a to ve fázi : kompletně provedené hrubé stavby, včetně oken, kompletní zateplené střechy, schodiště, vnitřních příček a komínu. A nebude obsahovat : elektro rozvody, sanitu , vodu,odpady, fasádu  + zateplení, vnitřní podlahy,omítky, topení.

Tato stavba bude v termínu 032020.

Dům je stavěn zděnou technologií, plastová okna budou s trojskly a díky těmto a dalším parametrům je z hlediska energetické náročnosti budovy zařazen do skupiny „B“.

Dispozičně řešen jako 4+1 s podlahovou plochou 133 m2 + garáž s nadstandardními rozměry a náleží k němu pozemek o výměře 294 m2 včetně zastavěných ploch. Před domem je možné parkovací stání pro dva automobily.

Dům a jeho dispozice je pojata v moderním a funkčním stylu, obývací pokoj, který je propojen s kuchyní a jídelnou s celkovou výměrou 36 m2, bude velice vzdušný a světlý s francouzskými okny a vstupem na terasu a z ní schodištěm na zahradu, bude zde příprava pro napojení krbových kamen, kterými lze v přechodném období si díky krbu vytvořit pohodou atmosféru „živým ohněm“. Francouzská okna budou i v horním patře v ložnici, která má svou samostatnou šatnu a fantastický výhled.

Dvě koupelny a to v přízemí navržena koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC,  v patře s vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Dále v domě bude  komora, vstupní chodba, v patře společná šatna.

Umístění domu skýtá nádherný výhled do krajiny.

 Výhodou nákupu této novostavby je mimo jiné i úspora ve formě nehrazení daně z nabytí nemovitých věcí, neboť zde ze zákona může být uplatněno osvobození. A dále využití připojení na fotovoltaniku na střechu s vyřízením dotací.

Cena je včetně DPH a odpočet je možný.

 Více informací vám ráda podám osobně.

 

Nechte nám vzkaz a my se Vám ozveme

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.