phone +420 733 164 163 mail jitka.kosturova@gmail.com
Prodáno
800 000 Kč / nemovitost
Chata v obci Vraclávek ke koupi.
Vraclávek 112
Hošťálkovy
80 m2

Parametry


Typ inzerátu Prodej
Typ nemovitosti Dům
Cena za nemovitost
Cena (poplatky) včetně poplatků
Cena (provize) včetně provize
Stav budovy Dobrý
Plocha pozemku 643 m2
Plocha užitná 80 m2
Plocha zastavěná 50 m2
Počet místností 4
Typ stavby smíšená
Vlastnictví osobní

Vybavení objektu

Garáž,

Inženýrské sítě

230V, 400V,

Vytápění

lokální na pevná paliva,

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus,

Odpad

Septik,

Voda

Místní zdroj,

Plyn

Individuální,

Přístupová komunikace

Asfaltová,

Telekomunikace

Kabelové rozvody,

Okolí nemovistosti

Obytná,

Popis


Nabízíme ke koupi chatu v obci Vraclávek ev.č. 112.

Celý pozemek má rozlohu 643 m2,  chata má zastavěnou plochu cca 50 m2. Na pozemku je studna cca 4 m hloubka a šířka 80 cm, voda je vedena do chaty, dole do sklepa, do kuchyňky a do koupelny včetně WC. Voda je pitná po převaření. V přízemí  vstup do garáže je hlavní kuchyň, v patře obytný pokoj a kuchyňka a po dřevěných schodech nahoru je spací prostor. Žumpa je na pozemku velikost cca 3 m3 (vyčerpávají vodu), vyváží se 1x za rok, na pozemku je dále skleník, kadibudka,  přístavek na uskladnění dřeva. Chata byla postavena v 70. letech, el. 220 a 380V , spodní část je z betonu, horní dřevěná  - dřevěný panel 10 cm, uvnitř izolace vata, střecha plechová, natíraná 2018, jeden komín, je na něj napojena pec v kuchyni a pec v patře.  Okna dřevěná v dobrém stavu, , satelit a TV anténa zůstane, internet není, dveře jsou dřevěné, podlahy beton a na tom izolace, silon a dřevotříska.

 Při vstupu do garáže je místnost na technické zázemí a posezení, takže je rozdělena na dvě části. Pak je vpravo hlavní kuchyň, kde je sporák na plynovou bombu, staré kamna, které se nevyužívají  a v zadní části je sklepní místnost, používá se jako úložný prostor. Podlaha je dlažba a beton.

Po 10 schodech se vejde do dřevěné verandy, kde je věšáková stěna a policový systém jako vestavná skříň. Pak jsou zde dveře do hlavního obývacího prostoru, vybavení podle fotek, zde jsou kamna, kterými se vytápí. Podlaha beton, izolace, linoleum, koberce. Pak je v tomto patře příruční kuchyňka s vývodem vody a samostatná místnůstka jako ložnice a z kuchyně vstup do koupelny, kde je sprchový kout s el. ohřevem vody, WC a umyvadlo. Z hlavní části se po dřevěném schodišti vejde do patra, kde je 7 postelí. Dřevěné schodiště, dá se zavřít.

Příjezdová cesta v os. vlastnictví, okrasné stromy, užitné stromy, keře, za chatou přímo je les.

 Pro další informace mne neváhejte kontaktovat.

Nechte nám vzkaz a my se Vám ozveme

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.