phone +420 733 164 163 mail jitka.kosturova@gmail.com
Prodáno
3 690 000 Kč / nemovitost
Rodinný dům Loučky u Zátoru
Loučky / 128
Zátor - Loučky
100 m2

Parametry


Typ inzerátu Prodej
Typ nemovitosti Dům
Energetická náročnost budovy D - Méně úsporná
Cena za nemovitost
Cena (poplatky) včetně poplatků
Cena (provize) včetně provize
Stav budovy Velmi dobrý
Plocha pozemku 4215 m2
Plocha užitná 100 m2
Plocha zastavěná 145 m2
Plocha podlahová 100 m2
Počet místností 4
Typ stavby smíšená
Vlastnictví osobní

Vybavení objektu

Terasa, Sklep, Parkoviště

Inženýrské sítě

230V,

Dopravní dostupnost

Vlak, Silnice, Autobus,

Odpad

Jímka,

Voda

Dálkový vodovod,

Plyn

Plynovod,

Přístupová komunikace

Asfaltová,

Telekomunikace

Kabelové rozvody,

Okolí nemovistosti

Obytná,

Popis


Nabízíme ke koupi rodinný dům s nádhernou, udržovanou, okrasnou zahradou a pozemkem, který se nachází nedaleko města Krnova v obci Zátor, část Loučky, čp. 128, v blízkosti hlavní cesty. K domu náleží orná půda a pozemky o celkové výměře 4215 m2, zastřešené, osvětlené parkování pro 2 vozidla, u domu je nezastřešená, osvětlená terasa s venkovním nábytkem - 20 m2. Pozemek oplocený, který se využívá k domu je cca 2000 m2 a pozemek orná půda cca 2215 m2.

Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí cca před 10 lety, a to včetně plastových oken, dřevěných okenic a plastových dveří. Oprava střechy před 15 lety, konstrukce střechy s krovy je původní, krytina z bonského šindele. Vytápění zajištěno plynovým kotlem, stáří 2 roky, a dále i krbem s krbovou vložkou s výměníkem pro celý dům, radiátory. Revize před 2 lety, komín je vyvložkovaný. Elektřina vedená v mědi, 220 V. Dům je napojen na obecní vodovod, rozvody vody v plastu, studna na zahradě lze využít na zálivku zahrady. Odpady z koupelny jsou vedeny do venkovní jímky vel. 2,5 m3, odpady z kuchyně vedeny trativodem do pole. Obec plánuje cca v roce 2021 – 2025 kanalizaci.

V přízemí domu je vstupní veranda, chodba s dřevěným schodištěm na půdu, úložný prostor, vstup do menšího sklepa,  obývací pokoj propojen s kuchyní s vybavenou kuchyňskou linkou. Koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem a WC, přípojka na pračku a sušičku. Dále jsou v přízemí 2 průchozí pokoje, vstup po schodišti do 1 horního pokoje. V obývacím pokoji je původní trámoví, nově obloženo, strop cihlový.

Vnitřní část domu je zděná, část sádrokarton, část dřevo, vatová izolace tloušťka 20 cm. Nad obytnou částí je velká půda, ze které by mohli vzniknout další dva pokoje a koupelna pro horní část domu.

 Skvostem celého domu je udržovaná okrasná zahrada, obklopující dům ze všech stran, s dřeveným můstkem, jezírky, dřevinami, květinami a dalším.

 Pro další informace mne neváhejte kontaktovat.

 

Nechte nám vzkaz a my se Vám ozveme

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.