phone +420 733 164 163 mail jitka.kosturova@gmail.com
Prodáno
0 Kč / nemovitost
Rodinný dům ke koupi, Bělidelská Olomouc
Bělidelská 35 / 11
Olomouc - Bělidla
150 m2

Parametry


Typ inzerátu Prodej
Typ nemovitosti Dům
Energetická náročnost budovy D - Méně úsporná
Cena za nemovitost
Cena (poplatky) včetně poplatků
Cena (provize) včetně provize
Stav budovy Dobrý
Plocha pozemku 323 m2
Plocha užitná 150 m2
Počet místností 4+
Typ stavby cihlová
Vlastnictví osobní

Vybavení objektu

Inženýrské sítě

230V, 400V,

Vytápění

ústřední plynové,

Dopravní dostupnost

Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus,

Odpad

Veřejná kanalizace,

Voda

Místní zdroj, Dálkový vodovod,

Plyn

Plynovod,

Přístupová komunikace

Asfaltová,

Telekomunikace

Kabelové rozvody,

Okolí nemovistosti

Obytná,

Popis


Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům s velkým potenciálem a možností k rekonstrukci. Dům se dvorkem a technickými místnostmi byl postaven v 30. letech 20. stol., nachází se v klidné obytné části Olomouce Bělidla, původně samostatná vesnice. Sloužil jako statek s chovem hospodářských zvířat, k využití cihlové přístavky s udírnou, stodola, část doporučujeme odstranit, čímž by vznikla možnost vytvoření zahrádky ve dvorku.

Při vstupu do domu je velká vydlážděná chodba, prostorná pro projetí auta, dvojitá vstupní vrata jsou plastová. Tato chodba rozděluje dům na dvě části, v pravé části jsou dva samostatné pokoje, velká kuchyň s jídelnou, koupelna se sprchovým koutem a WC. V levé části je velký pokoj, koupelna, vstup do technických místností, připraveno k rekonstrukci. Ze vstupní chodby do dvora vedou taktéž plastová vrata. Dvůr je vydlážděn částečně dlažbou, částečně beton, hloubka do 20cm. Je zde studna hloubka zhruba 5m. Doporučujeme zbourat aspoň pravou a zadní část technických místností. V levé zadní části tech. budovy se nachází funkční udírna, má svůj vlastní komín vyvedený přes půdu nahoru.

Nad obytnou částí domu je došková střecha, opravená v roce 2014 spolu s okapy. Část střechy nad technickými budovami je ve špatném stavu. Trámy původní, některé vyměněné, ohoblované, funkční, tkanina. Vstup do půdních prostor je z levé neopravené části po plechovém schodišti, půda je velká, rozlehlá, v dobrém stavu, po zateplení střechy lze vytvořit další prostorný obytný prostor. Stropy cihla a  slámové. Nad kuchyní je plechová střecha, nová je nad půdou a nad hlavní částí. Okna jsou plastová, zevnitř bílé, zvenku hnědé, dveře původní.

V domě je vlastní samostatná kotelna, vytápění je řešeno plynovým kotlem, ohřev vody plynovým bojlerem, oba zn. Junkers s pravidelnými revizemi. V pravé obyvatelné části domu je voda vedena v plastu, elektrika nová. V levé části domu jsou rozvody elektřiny i vody původní.

Před domem vede jednosměrná cesta, lokalita je velmi klidná. V blízkosti se nachází nákupní možnosti – večerka, Lidl, Billa, drogerie, elektro, lékárna, restaurace. Základní škola je do 750 m, MŠ do 200 m a tenisové kurty také do 200m. Sportovní vyžití do 100 m - řeka, cyklostezka, hřiště, horolezecká stěna vnitřní. Dopravní dostupnost - zastávka MHD autobus, tramvaj do 500 m, vlakové nádraží do 1 km. Centrum města je vzdáleno chůzí do 25 min. 

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

 

Nechte nám vzkaz a my se Vám ozveme

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.