phone +420 733 164 163 mail jitka.kosturova@gmail.com
Prodáno
690 000 Kč / nemovitost
Prodej rekreační chalupy se zahradou Nové Lublice
Nové Lublice
120 m2

Parametry


Typ inzerátu Prodej
Typ nemovitosti Dům
Cena za nemovitost
Cena (poplatky) včetně poplatků
Cena (provize) včetně provize
Stav budovy Ve výstavbě
Plocha pozemku 464 m2
Plocha užitná 120 m2
Plocha zastavěná 82 m2
Plocha podlahová 120 m2
Počet místností 1
Typ stavby kamenná
Vlastnictví osobní

Vybavení objektu

Inženýrské sítě

230V, 400V,

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus,

Odpad

Jímka,

Voda

Místní zdroj, Dálkový vodovod,

Přístupová komunikace

Asfaltová, Neupravená,

Telekomunikace

Kabelové rozvody,

Okolí nemovistosti

Rekreační,

Popis


Nabízíme ke koupi rekreační chalupu s pozemkem, která se nachází v obci Nové Lublice, v blízkosti rybníků a lesů o výměře 464 m2 a cca 250 m2 k tomu v pronájmu od Pozemkového fondu. Na pozemku stojí stavba chalupy, která je po částečné rekonstrukci. Pozemek je částečně rovný, částečně mírně svažitý. Stavba má opravenou plechovou střechu, spodní část stavby je kombinací kamene, staré pálené cihly a hlíny. Půdní prostory chalupy jsou kompletně opravené, zachovány byly staré trámy v dobrém stavu, nové trámy jsou po celé délce do spodní části domu, podlaha nová dřevěná, dřevěná Eurookna. V této stavbě je šachta s vodoměrem, dále je zde umyvadlo s odtokem do jímky velké cca 2,5 – 3 m3, vedle WC splachovací, také s odtokem do jímky. Je zde potřeba udělat nové okapy a po rekonstrukci spodní části by byla možnost k obývání o dispozici - 2 samostatné pokoje, kuchyň s obývacím prostorem, koupelna, v patře 2 pokoje. Pozinkovaný komín zabudovaný do střechy, stačí jen napojit na krbová kamna.

Na pozemku dále stojí dřevěná chatka, stáří cca 2 roky o rozměrech cca 4 x 2,5 m, která je napojena na elektřinu, voda se do chatky přivádí hadicí z velké chalupy. V přízemí dřevostavby se nachází prostor s kuchyňkou, malá lednice, nahoře je podkroví na spaní. Dále je na pozemku nový plechový technický domek se zakotvením na 6 místech proti větru.

Pozemek je částečně oplocený. Na pozemku je studna, společná se sousedem, užívá se na zálivku zahrady. K pozemku patří tepaná kovová brána s brankou a dřevěný plot s brankou.

Na pozemku se nachází okrasné keře, stromy, jehličnany. Přípojka na elektriku 220V i 400V, na technickém domku i na staré stavbě.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

 

 

Nechte nám vzkaz a my se Vám ozveme

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.