phone +420 733 164 163 mail jitka.kosturova@gmail.com
Prodáno
2 450 000 Kč / nemovitost
Ke koupi rodinný dům, chalupa Pocheň u Brumovic
Pocheň / 22
Brumovice - Pocheň
120 m2

Parametry


Typ inzerátu Prodej
Typ nemovitosti Dům
Energetická náročnost budovy F - Velmi nehospodárná
Cena za nemovitost
Cena (poplatky) včetně poplatků
Cena (provize) včetně provize
Stav budovy Velmi dobrý
Plocha pozemku 968 m2
Plocha užitná 120 m2
Plocha zastavěná 400 m2
Počet místností 4+
Typ stavby cihlová
Vlastnictví osobní

Vybavení objektu

Sklep, Garáž, Parkoviště

Inženýrské sítě

230V, 400V,

Vytápění

ústřední na pevná paliva, jiné,

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus,

Odpad

Jímka,

Voda

Místní zdroj,

Plyn

Individuální,

Přístupová komunikace

Asfaltová,

Telekomunikace

Kabelové rozvody,

Okolí nemovistosti

Obytná,

Popis


Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům, který se nachází na adrese Pocheň, č.p. 22 v katastrální území Úblo, u obce Brumovice u Opavy. Dispozičně nyní 3+1 s výminkem ( samostatná místnost ).

Hlavní dům je cihlový, výminek je vepřovice a kámen.

Střecha je plechová v zachovalém stavu, okapy jsou v dobrém stavu z cca roku 1982. Střecha nad terasou nad přístěnkem je bonský šindel, IPA je na garáži. Okna jsou dřevěná Eurookna z let 2006-2007 v celém domě kromě WC, kotelny a výminku. Podlahy jsou linoleum, ve vstupní chodbě je původní dlažba, na ní je položeno linoleum, všude jinde je beton a na něm linoleum. V kuchyni a vedlejším pokoji jsou trámové dřevěné stropy s omítkou na rákosu, ve vstupní chodbě a vedlejším pokoji je klenba. Zárubně jsou dřevěné původní, opravované. Do koupelny se vchází po schůdkách dolů, na podlaze je dlažba, dřevěné obložení, samostatné WC, na podlaze kachličky, dřevěné obložení, v koupelně je podlahové topení, umyvadlo, skříňky, sprchový kout, vana rohová, bojler na elektřinu. Ohřev vody je kotlem na tuhá paliva nebo elektriku (na střeše solární panely, v létě se užívá solární bojler, je to otázka zapojení, funguje jako předehřev). Elektrika je 220V a 380V na 4 místech . Do patra se jde po schodech, které jsou dřevěné, a na nich je linoleum. Jsou tam zasouvací dveře. V mezaninu je linoleum, pod tím beton, dřevo. Jsou tady vestavěné skříně plus schodiště ještě na půdu, která je jenom jako úložný prostor. Z mezaninu se jde do jednoho velkého pokoje na spaní a na půdu, kde se dá dobudovat další pokoj.

Z koupelny se vchází do chodby k výminku a ke kotelně, vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva, stáří cca 6-7 let zn. Viadrus, expanzní nádoba ,topná tělesa jsou  cca 13 let stará. Dále je zde dílnička, černá kuchyň, z ní se vchází do přístavby sloužící jako garáž nebo prostor na uskladnění věcí, původně stodola, menší sklep pod výminkem a zde je umístěna domácí vodárna. Celkem jsou na domě 3 komíny - 1 komín od hlavního kotle, další je z koupelny, tam byly kamna a plynový kotel, a komín z pokoje, kde jsou krbové kamna.

Zahrada je účelově založená – ovocné stromy, keře. Na zahradu vyvedena voda je do umyvadla a ta se vždy odpojí na zimu, voda vede  zvenku u hlavního vchodu je vývod, plastový rozvod, tam se napojí hadice a napojí se dřez, který je u zastřešené pergoly s krbem. Dřevěný zahradní nábytek zůstane k dispozici, 380V a 220V napojené světlo, proudový chránič. Kanalizace - žumpa cca 6 m3 je umístěna před skleníkem pod poklopem, vyváží se 2x ročně. Připojení na obecní vodovod není, voda se čerpá z vlastní kamenné studny na pozemku s pitnou vodou, hloubka 9 m. Na studnu jsou napojeny ještě další 2 domy, naproti přes cestu dům a soused vedle, který má na čerpání vody věcné břemeno. Ten druhý soused nemá věcné břemeno. Rozvody vody v domě jsou v pozinku a v plastu.

 

Pro další informace mne neváhejte kontaktovat.

Nechte nám vzkaz a my se Vám ozveme

Pro dotaz k dané nemovitosti, použijte prosím tlačítko Mám zájem o nemovitost u vybrané nemovitosti
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.