phone +420 733 164 163 mail jitka.kosturova@gmail.com
Prodáno
2 120 000 Kč / nemovitost
Ke koupi pozemek Dolní Moravice
Dolní Moravice
Dolní Moravice
2641 m2

Parametry


Typ inzerátu Prodej
Typ nemovitosti Pozemek
Cena za nemovitost
Cena (poplatky) včetně poplatků
Cena (provize) včetně provize
Plocha pozemku 2641 m2
Počet místností 1
Vlastnictví osobní

Vybavení objektu

Inženýrské sítě

230V,

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus,

Odpad

Veřejná kanalizace,

Voda

Dálkový vodovod,

Plyn

Plynovod,

Přístupová komunikace

Asfaltová,

Telekomunikace

Ostatní,

Okolí nemovistosti

Obytná,

Popis


Nabízíme k prodeji pozemek v obci Dolní Moravice, která je vyhledávanou turistickou oblastí v krásné a čisté krajině Jeseníků s možností mnoha volnočasových aktivit. Pozemek je dle územního plánu obce veden jako plochy smíšené obytné venkovské a je vhodný pro bydlení, chalupaření, investiční podnikání, či jako zahrada. Lokalita parcely je v klidné části obce v okolí ubytovacích penzionů a rodinných domků a chalup.

Na pozemku se nacházel původně starý mlýn, náhon je zasypán, přes část pozemku teče potůček. V přední části pozemku je zasypaná studna o stáří cca 40 - 50 let, hloubka 8 m, v zadní části stromy. Přes pozemek vedou inženýrské sítě, je zde sloup elektrického vedení, který se dá na základě žádosti posunout ( soused souhlasí). Pozemek se nachází přímo u příjezdové cesty, na levé straně část pozemku ve tvaru skoby – lze domluvit se sousedem na zarovnání na základě směnné smlouvy a geometrického vyměření.

Ve spodní části vede přes pozemek 4-5 metrů obecní kanalizace. Plyn a vodovod je na hlavní cestě . Dostupná občanská vybavenost obce obecní úřad, základní a mateřská škola, lékař, potraviny, restaurace, dětské hřiště, sportoviště, bankomat, bus MHD. Vlak a pošta je v Malé Morávce.

Prohlídky plánujeme po telefonické domluvě. V případě že z prohlídkového dne vznikne více vážných zájemců o koupi, budou o tomto všichni informováni a následně budeme čekat na písemnou nabídku navýšení ceny k ceně nabídkové.

Nechte nám vzkaz a my se Vám ozveme

Pro dotaz k dané nemovitosti, použijte prosím tlačítko Mám zájem o nemovitost u vybrané nemovitosti
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.