phone +420 733 164 163 mail jitka.kosturova@gmail.com
449 Kč / m2
Ke koupi komerční pozemek Krnov Hlubčická.
Hlubčická
Krnov - Pod Bezručovým vrchem
7400 m2

Parametry


Typ inzerátu Prodej
Typ nemovitosti Pozemek
Cena za m2
Cena (poplatky) včetně poplatků
Cena (provize) včetně provize
Plocha pozemku 7400 m2
Počet místností 1
Vlastnictví osobní

Vybavení objektu

Inženýrské sítě

230V,

Dopravní dostupnost

Vlak, Silnice, MHD, Autobus,

Odpad

Veřejná kanalizace, ČOV pro celý objekt,

Voda

Místní zdroj, Dálkový vodovod,

Plyn

Individuální,

Přístupová komunikace

Asfaltová,

Telekomunikace

Ostatní,

Okolí nemovistosti

Obchodní a obytná,

Popis


Nabízíme ke koupi komerční pozemek ,  nachází se na ulici Hlubčická v Krnově za Cvilínským nádražím po pravé straně. Výměra pozemku cca 7400 m2. Pozemek dle hlavního výkresu územního plánu města Krnova  je v zóně s kódem VD-5, tj. Plochy drobné výroby a výrobních služeb – neměla by tam  být výroba se znečišťujícím odpadem, provoz kamionů, jen dodávky, a dále pokud není výroba ve výčtu, viz níže, je třeba žádat MěÚ o vyjádření, zda požadovaná výroba může být na pozemku).

Charakteristika plochy – rámcový výčet činností a staveb, které v ploše převažují a jsou vzájemně slučitelné:

 Plochy určené pro takový druh výroby (výrobních služeb), který není vhodné začlenit do ploch bydlení, protože nelze jednoznačně vyloučit možnost negativního ovlivňování ploch bydlení (zvýšené hladiny hlukové zátěže, pravděpodobnost úniku pachových látek do ovzduší, zvýšená emise prachových částic, apod.), ale současně lze vhodnou lokalizací a uspořádáním staveb na pozemku a stavebními opatřeními na objektech eliminovat případné negativní vlivy na bydlení (nacházející se v sousedství plochy s drobnou výrobou a výrobními službami) na úroveň odpovídající platným právním předpisům v ochraně zdraví.

Mezi drobnou výrobu a výrobní služby lze zařadit např. (jde o uvedení příkladů a není to konečným výčtem činností): • oděvní a textilní provozovny (malosériová výroba na zakázku), výroba a opravy kožených a gumových výrobků; výroba a opravny lékařských přístrojů, nástrojů a zdravotnických potřeb; výroba bytových doplňků, doplňků stravy, zpracování bioproduktů a výroba biopotravin • výroba a opravy - šperků, sportovních potřeb, hudebních nástrojů, hraček a modelů, knihařských výrobků, uměleckého skla, porcelán a keramiky, potřeb pro chovatele, včelaře 112 Kód (*) Plochy s rozdílným způsobem využití a rybáře, svíček, razítek, klíčů, • polygrafická výroba, čalounictví, zámečnictví, truhlářství, stolařství, aj. Plochy drobné výroby se vymezují na obvodě ploch průmyslové výroby a skladů, popř. mezi plochami bydlení a plochami pro výrobu a skladování a v návaznosti na plochy bydlení. V případě pochybnosti, zda jde o drobnou výrobu, popř. výrobní služby, budou činnosti zařazeny do ploch průmyslové výroby a skladů.

 Pro další informace mne neváhejte kontaktovat.

Nechte nám vzkaz a my se Vám ozveme

Pro dotaz k dané nemovitosti, použijte prosím tlačítko Mám zájem o nemovitost u vybrané nemovitosti
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.