phone +420 733 164 163 mail jitka.kosturova@gmail.com
Rezervováno
9 420 000 Kč / nemovitost
Ke koupi bytový dům Václavov u Bruntálu.
Václavov / 133
Václavov u Bruntálu
1068 m2

Parametry


Typ inzerátu Prodej
Typ nemovitosti Komerční
Energetická náročnost budovy D - Méně úsporná
Cena za nemovitost
Cena (poplatky) včetně poplatků
Cena (provize) včetně provize
Stav budovy Dobrý
Plocha pozemku 267 m2
Plocha užitná 1068 m2
Plocha zastavěná 267 m2
Počet místností Atypický
Typ stavby panelová
Vlastnictví osobní
Počet podlaží 4

Vybavení objektu

Lodžie, Sklep, Parkoviště

Inženýrské sítě

230V,

Vytápění

ústřední plynové,

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus,

Odpad

Septik,

Voda

Dálkový vodovod,

Plyn

Plynovod,

Přístupová komunikace

Asfaltová,

Telekomunikace

Kabelové rozvody,

Okolí nemovistosti

Obytná,

Popis


Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi v obci Václavov u Bruntálu  bytový dům čp. 133: ( 1 vchod) 12 bytů, dům je po rekonstrukci zateplená celá fasáda PSP v 2016 tloušťka polystyrenu 10 cm, oprava střechy v 2017 - rovná IPA, oprava balkonů, prostřední 4x dvoupokojové byty o výměře 52.7 m2 + sklep, boční 8x třípokojové s balkónem o výměře 75.8 m2 + sklep, všechny byty jsou plně obsazeny platícími nájemníky ( nyní 1 byt 2+1 je neobsazený). Rozvody vody a odpadů jsou v plastu, 3 komorový septik  ,rozvody elektřiny v hliníku, jádra jsou umakartové, plastová okna. Vytápění plynové, každý byt má svůj turbo kondenzační kotel zn. Immergas, stáří 11 let, revize každý rok (servis Hartman). Topná tělesa jsou částečně vyměněna za nová desková, částečně stará tělesa. Každý byt má k dispozici sklep, v domě je společná sušárna a kolárna. Všechna okna jsou plastová, vstupní dveře do domu jsou železná, a také okna do sklepních prostor jsou železná. Vzadu za domem je obecní pozemek, na kterém mají nájemníci pronajaté zahrádky. Před domem je jímka 153 m3, která se vyváží jednou za 1-2 měsíce 20 m3 . Svod ze střechy je opraven v loňském roce  vsunutím nové plastové trubky do stávajícího svodu, jen je problém, že výpočetně i skutečné při dešti 60 mm/metr čtvereční takové množství   svodová trubka nepojme  a tak dochází k průsaku sloupcem vody.

Nájemníci na sebe mají přepsány energie – plyn, elektrika . Cena za odpady se účtuje nájemníkům měsíčně. Nájemníci mají trvalý pobyt nahlášený na bytě. Internet připojen od O2 a Vodafone. V plánu je čistička odpadních vod, je zpracována cenová nabídka a projekt k čističce (nyní se cena může lišit neboť to bylo naceněno v  2020). Složení nájemníků je 4 byty jsou rodiny,které pobírají soc. dávky na bydlení, zbytek jsou nájemníci, kteří zde bydlí i třeba 20 let. Smlouvy nájemní se dávají na 1 rok a pak se prodlužují.

V obci žije cca 500 obyvatel,  je zde obecní úřad, pobočka České pošty, obecní knihovna, dětské hřiště, jezdí zde pravidelná autobusová doprava, obec Václavov u Bruntálu je vzdálena od města Bruntálu 9 km, od Vrbna pod Pradědem 30 km.

Nechte nám vzkaz a my se Vám ozveme

Pro dotaz k dané nemovitosti, použijte prosím tlačítko Mám zájem o nemovitost u vybrané nemovitosti
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.