phone +420 733 164 163 mail jitka.kosturova@gmail.com
Rezervováno
2 380 000 Kč / nemovitost
Chalupa v obci Vlkovice u Fulneku.
Vlkovice / 50
Fulnek - Slezské Vlkovice
220 m2

Parametry


Typ inzerátu Prodej
Typ nemovitosti Dům
Energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná
Cena za nemovitost
Cena (poplatky) včetně poplatků
Cena (provize) včetně provize
Stav budovy Dobrý
Plocha pozemku 1838 m2
Plocha užitná 220 m2
Plocha zastavěná 575 m2
Plocha podlahová 80 m2
Počet místností 4
Typ stavby smíšená
Vlastnictví osobní

Vybavení objektu

Sklep, Garáž,

Inženýrské sítě

230V, 400V,

Vytápění

lokální na pevná paliva,

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus,

Odpad

Jímka,

Voda

Místní zdroj, Dálkový vodovod,

Plyn

Plynovod,

Přístupová komunikace

Asfaltová, Neupravená,

Telekomunikace

Ostatní,

Okolí nemovistosti

Obytná,

Popis


Exkluzivně nabízíme ke koupi chalupu se stodolou, která se v nachází v místní části  Fulneka  - Vlkovice č.p. 50, (Slezské Vlkovice je jen místní název osady)  Střecha  chalupy  stáří cca 50let . Na pozemku o výměře 1838 m2 stojí cihlová stodola s kamennými základy, střecha stodoly vyžaduje do budoucna opravu - trámy v pořádku, krytina špatná,před stodolou je žumpa cca 2,5 x  m. Chalupa o dispozici 2+1 je v původním stavu z r. 1920, není zde koupelna, na pozemku vedle stodoly je umístěn suchý WC. V přízemí chalupy se nachází vstupní chodba, ze které je vstup po levé straně do ložnice, napravo je vstup do prostorné kuchyně s kachlovými kamny a z kuchyně se dále vstupuje do 1 menšího pokoje. V zadní části chodby se nachází komora, která by mohla být využita pro koupelnu, vodu lze napojit ze studny nebo obecního vodovodu.  Okna jsou dřevěná, dvojitá, z cca r. 1970. Podlahy v místnostech jsou dřevěné, na nich linoleum nebo koberce. K vytápění slouží kachlová kamna v kuchyni a v ložnici kamna Petry, jsou zde 2 komíny. Zahrada je kompletně oplocená ( do oplocení pozemku je i část obecního pozemku u hlavní cesty) , volně přístupná od potoka, který protéká podél jižní strany pozemku. Na zahradě jsou keře,  jehličnany a ovocné stromy. Parkování podél hlavní cesty nebo na pozemku.

Dům je připojen na elektřinu, 220V a 380V. Na pozemku se nachází studna s pitnou vodou, lze napojit na obecní vodovod, přípojka je na hranici plotu. Rozvody vody a elektřiny jsou původní. Odpady svedeny do žumpy, umístěné na pozemku v části před stodolou. Plynová přípojka je na hranici pozemku.

Občanská vybavenost obce zahrnuje obchod s potravinami Jednota, restaurace, sportovní hřiště, kostel sv. Mikuláše. Dopravní obslužnost zajištěna meziměstskou autobusovou dopravou s umístěním zastávky v těsné blízkosti chalupy.

Pro další informace mne neváhejte kontaktovat.

Nechte nám vzkaz a my se Vám ozveme

Pro dotaz k dané nemovitosti, použijte prosím tlačítko Mám zájem o nemovitost u vybrané nemovitosti
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.