phone +420 733 164 163 mail jitka.kosturova@gmail.com
Rezervováno
2 640 000 Kč / nemovitost
Chalupa ke koupi obec Jindřichov ve Slezsku
Jindřichov / 110
Jindřichov ve Slezsku
180 m2

Parametry


Typ inzerátu Prodej
Typ nemovitosti Dům
Energetická náročnost budovy D - Méně úsporná
Cena za nemovitost
Cena (poplatky) včetně poplatků
Cena (provize) včetně provize
Stav budovy Velmi dobrý
Plocha pozemku 4200 m2
Plocha užitná 180 m2
Počet místností 4+
Typ stavby cihlová
Vlastnictví osobní

Vybavení objektu

Sklep, Garáž, Parkoviště

Inženýrské sítě

230V, 400V,

Vytápění

ústřední na pevná paliva,

Dopravní dostupnost

Vlak, Silnice, Autobus,

Odpad

Veřejná kanalizace, Jímka,

Voda

Dálkový vodovod,

Plyn

Individuální,

Přístupová komunikace

Asfaltová,

Telekomunikace

Kabelové rozvody,

Okolí nemovistosti

Obytná,

Popis


Nabízíme ke koupi krásnou chalupu či rodinný dům, která se nachází v obci Jindřichov ve Slezsku, č.p. 110. Je to venkovská usedlost z cca r. 1910-1920 s kamennými základy a velkým oploceným pozemkem - zahradou. Střecha je z eternitových tašek, stáří cca 40 let, proběhla zde částečná výměna trámů. Dům je částečně podsklepen, a to pod chodbou a největším pokojem u hlavního vstupu do domu. Okna jsou dřevěná dvoukastlová, stáří cca 15 let, většinou v dobrém stavu, některá vyžadují obroušení či výměnu. Dveře mají původní obložení, opravované. Ve všech pokojích jsou laminátové podlahy, stáří 6 let. Připojení elektřiny na 220V i 380V, v r. 2008 proběhla výměna rozvodů elektřiny do mědi (jističe nebyly vyměněny), není zde připojení na plyn. Dům je napojen na obecní vodovod, rozvody vody jsou v plastu, vodoměr je umístěn ve sklepě. Dům nejeví známky vlhkosti, avšak pro případ potřeby odvodu vlhkosti slouží ve sklepě potrubí, které je vyvedeno do šachty před domem a dále přímo do potoka. U domu jsou 2 studny, jedna v zadní části za domem, lze napojit do domu s čerpáním pitné vody po testech, nebo na splachování či sprchování. Druhá studna je umístěna na pozemku před hlavním vchodem, využití jako užitková voda pro zalévání. Odpady v domě jsou zatím zajištěny funkční jímkou na pozemku s vývozem 1x ročně, u vjezdu je nachystaná přípojka k obecní kanalizaci, je možné připojit. Připojení k internetu zajišťuje T-mobile přípojkou pevné linky. K dispozici i anténa - připojení poskytovatele internetu z Červené Vody.K vytápění slouží kotel na pelety, pořízen s dotací v 08/2020. Rozvody tepla od kotle jsou nové z garáže po rodinný dům, v domě jsou původní rozvody a původní radiátory. Kotelna je umístěna v garáži. Je zde příprava u kotle na bojler - ohřev kotlem na peletky.V přízemí domu se nachází vstupní chodba s původní krásnou dlažbou, tři pokoje, kuchyň a koupelna o stáří cca 20 let. Z chodby se vstupuje na půdu, kde se nachází velký půdní prostor. Koupelna je vybavena umyvadlem, sprchový koutem, WC a elektrickým bojlerem sloužícím k ohřevu vody. Součástí kuchyně je původní kuchyňská linka s elektrickým sporákem a elektrickou troubou. V kuchyni jsou dále umístěna funkční krbová kamna, bez revize.

U domu je velká garáž, zastřešený přístavek pro uložení zahradnického nářadí, k posezení slouží pergola s krbem na grilování. Na zahradě je skleník, v zadní části jsou ovocné keře, stromy - jablka, hrušky, broskve, švestky, nektarinky, třešně, ořech, hroznové víno.

Prohlídky plánujeme po telefonické domluvě. V případě že z prohlídkového dne vznikne více vážných zájemců o koupi, budou o tomto všichni informováni a následně budeme čekat na písemnou nabídku navýšení ceny k ceně nabídkové.

Na konci inzerce najdete 3D prohlídku domem.

Videoprohlídka okolí chalupy, zahrada video klikněte zde 

Nechte nám vzkaz a my se Vám ozveme

Pro dotaz k dané nemovitosti, použijte prosím tlačítko Mám zájem o nemovitost u vybrané nemovitosti
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.